چهار خدمت جدید و خیلی خیلی پر طرفدار

۳۴۲      ممبر سوپر گروه تلگرام – انتقال ممبر های گروه هدف به گروه شما

زمان استارت و انجام این سرویس بین ۱ الی ۴۸ ساعت می باشد که با توجه به حجم سفارش ممکن است بیشتر زمان ببرد . توجه داشته باشید شماره های که حریم خصوصی خود را فعال کرده باشند و امکان ادد شدن توسط شماره ناشناس را غیرفعال کرده باشند اضافه نخواهند شد بنابراین در هنگام ثبت سفارش گروهی را انتخاب کنید که حداقل ۱۰% بیشتر از مقدار سفارش شما ممبر داشته باشد ، مثلا اگر ۱۰۰۰ ممبر سفارش دارید گروهی را انتخاب کنید که ۱۱۰۰ ممبر داشته باشد که از این تعداد ۱۰۰۰ نفر برای شما اضافه شود . در صورتی که گروه ۱۰۰۰ نفره انتخاب کنید و سفارش شما هم ۱۰۰۰ نفر باشد و درصدی از این ۱۰۰۰ نفر مثلا ۱۰۰ نفر حریم خصوصی خود را فعال کرده باشند سفارش شما تکمیل و تنها ۹۰۰ نفر عضو دریافت میکنید .

۳۴۳      ممبر سوپر گروه تلگرام – اضافه کردن لیست شماره دلخواه به گروه

زمان استارت و انجام این سرویس بین ۱ الی ۴۸ ساعت می باشد که با توجه به حجم سفارش ممکن است بیشتر زمان ببرد . توجه داشته باشید شماره های که حریم خصوصی خود را فعال کرده باشند و امکان ادد شدن توسط شماره ناشناس را غیرفعال کرده باشند اضافه نخواهند شد بنابراین در هنگام ثبت سفارش حداقل ۱۰% شماره بیشتر وارد کنید تا در صورتی که چنین اتفاقی افتاد از ماباقی شماره ها سفارش تکمیل شود . در صورتی که ۱۰۰۰ شماره وارد کنید و سفارش شما هم ۱۰۰۰ عدد باشد و درصدی از این ۱۰۰۰ شماره مثلا ۱۰۰ شماره حریم خصوصی خود را فعال کرده باشند سفارش شما تکمیل و تنها ۹۰۰ نفر عضو دریافت میکنید .

۳۴۴      ممبر سوپر گروه تلگرام – بر اساس لیست شماره های منطقه ای

مان استارت و انجام این سرویس بین ۱ الی ۴۸ ساعت می باشد که با توجه به حجم سفارش ممکن است بیشتر زمان ببرد . شماره های منطقه انتخاب شده شما بر اساس منطقه ای است که خط در آن فعال شده و به معنای حضور فعلی شماره در آن منطقه نمی باشد .

۳۴۵      ممبر سوپر گروه تلگرام – بر اساس لیست شماره های کدپستی

زمان استارت و انجام این سرویس بین ۱ الی ۴۸ ساعت می باشد که با توجه به حجم سفارش ممکن است بیشتر زمان ببرد . شماره های کد پستی انتخاب شده شما بر اساس منطقه ای است که خط در آن فعال شده و به معنای حضور فعلی شماره در آن منطقه نمی باشد .

درباره‌ی فرزاد تفضلی

همچنین ببینید

پنل پیامکی آنلاین استار

توضیحات کامل داخل ویدئو هست حتما کامل نگاه کنید و خیلی راحت میتونید تبلغات گسترده و خوبی داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *