ویو استوری

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است که صاحبان برندها و مشاغل از این ابزار برای بهتر دیده شدن و افزایش فروش محصولات خود استفاده می کنند. برندسازی از طریق اینستاگرام نیز یکی از اهداف این افراد است که دیگر نیاز به صرف هزینه های سنگین در رسانه های ارتباط جمعی ندارد.

 اما اینکه از بین میلیون ها پیج اینستاگرام، تنها برخی از پیج ها برای بازاریابی و برند سازی مناسب هستند. صفحاتی که فالوورهای زیادی دارند، پست های آن ها لایک بالایی دارد و استوری های آن ها به دفعات زیادی سین و ویو می شوند.

استوری فرصتی ۱۵ ثانیه ای برای معرفی یک محصول، برند و ارتباط وتعامل با مشتریان است. زمانی که یک استوری ویوی بالایی داشته باشد، دیگر کاربران تمایل بیشتری برای سین کردن آن دارند. و از این طریق حتی علاقه مند می شوند تا پیج مورد نظر را دنبال کنند و اینگونه فرصت تبلیغات و جذب مشتری فراهم می شود.

خرید ویو استوری

تولید محتوای جذاب و درگیر کننده باعث می شود تا مخاطبان زیادی استوری ها را بازدید کنند. اما برای صاحبان مشاغل این کار زمان بر است و در دنیای پررقابت امروز جلب کردن نظرات کاربران کاری بس دشوار است.

خرید ویو استوری اینستاگرام یکی از روش های سریع و ارزان برای رسیدن به اهداف تان است که این بسته را می توانید از پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن آنلاین استار با حجم ها، کیفیت و قیمت های متنوع خریداری نمایید. ما برای هر موضوع، سلیقه و برای هر سرمایه ای پیشنهاد مناسبی را ارائه می نماییم.

کافی است بر روی لینک پنل ممبر فالوور و نوتیفیکیشن آنلاین استار کلیک نمایید تا به بسته های متنوع لایک، ویو، منشن، دایرکت، ممبر، فالوور و.. دسترسی داشته باشید.

تماس بگیرید …

درباره‌ی فرزاد تفضلی

همچنین ببینید

ویدئویی آموزشی ورود به سایت آنلاین استار

اینم از یک ویدیوی آموزشی کوتاه از ورود به سایت onlinestar و استفاده از پنل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *