نوتیفیکیشن تبلیغاتی تلگرام

ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی می‌تواند برای برنامه‌های متفاوت تبلیغاتی، بسیار موثر و کاربردی باشد. از آنجایی که نرخ بازدید و بازدهی بالایی دارد، برندهای زیادی از تبلیغات نوتیفیکیشن استفاده می‌کنند. برخلاف تبلیغات سنتی که بعد از چند ثانیه از صفحه موبایل ناپدید می‌شوند، تبلیغات نوتیفیکشن می‌تواند ساعت‌ها در صفحه تلفن همراه شما باقی بماند. همچنین این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند تا در هر زمانی که تمایل دارد، به تبلیغات نوتیفیکیشن خود رسیدگی کند.

همچنین در گذشته برای دیدن تبلیغات لازم بود کاربر، اپلیکیشن و یا سایت مورد‌نظر را باز کند ولی هم‌اکنون بعد از به وجود آمدن تبلیغات نوتیفیکیشن، دیگر نیازی به باز شدن اپلیکیشن یا سایت توسط کاربر نیست و مخاطب به راحتی می‌تواند تبلیغ مرتبط با کسب‌وکار شما را دریافت و از آن استفاده کند. در این نوع از تبلیغات، می‌توانید از بنر و عکس استفاده و متن تبلیغاتی خود را به آن اضافه کنید. از این طریق توجه کاربر را به خود جلب کنید و  نرخ بازدیدتان را دو چندان کنید.

ارسال نوتیفیکیشن در آنلاین استار به سه نوع ارسال عادی ، کلیکی و استانی انجام میگردد و راه بسیار خوبی برای معرفی شماست .

درباره‌ی فرزاد تفضلی

همچنین ببینید

ارسال دایرکت اینستاگرام ، یه فرصت عالی تبلیغاتی

ارسال دایرکت با توجه به هدف شما ، یه زمانی هست میخواید به همشهری های خودتون اطلاع رسانی کنید یا نه به هم محله ای های خودتون خیلی راحت میتونید با ارسال دایرکت به اکانت های شهر و منطقه دقیقا لوکیشن خودتون رو انتخاب کنید و آگهی با متن مورد نظر خودتون و لینک شما بهشون ارسال بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *